SCENAR/NER TERAPIJA

Kas ir SCENAR/NER terapija?

​Katra cilvēka organismā ir mehānismi, kas vislabāk un pilnīgāk dabiskā veidā spēj atjaunot ķermeņa funkcijas, bet reizēm dažādu faktoru ietekmē tie savu darbu nespēj izdarīt pilnvērtīgi, un mēs sākam just diskomfortu, sāpes, slimības. SCENAR/NER terapija šiem mehānismiem iedod jaunu spēku, fokusu un informāciju, kā mūsdienu dzīves apstākļos atjaunot ķermenī bojātās šūnas, saglabāt iekšēju līdzsvaru un nodrošināt veselību.

SCENAR/NER aparāts rada mūsu nervu impulsiem ļoti līdzīgus energo impulsus, tie tiek projicēti uz ādas noteiktās zonās. Šos impulsus uztver mūsu nervu sistēmas receptori un kā informācijas vienību aizvada līdz muguras un galvas smadzenēm. Cilvēka centrālā nervu sistēma šo informāciju uztver un, atbilstoši tai, veic pozitīvas izmaiņas mūsu ķermenī.

SCENAR/NER terapijas mērķis ir izsaukt patstāvīgu, tikai konkrētajam cilvēkam piemītošu organisma reakciju uz paša pataloģiski funkcionālām izmaiņām.

SCENAR/NER terapijas virsuzdevums ir tiekties uz katras procedūras personalizāciju un individualizāciju.

Šī terapija no jauna iemāca ķermenim dzīvot bez sāpēm un būt veselam, kad tas vairs nesaprot, kā atgriezt sevī līdzsvaru, enerģiju un kustību brīvību!

SCENAR/NER terapijas pamatā ir unikāla tehnoloģija, kura ir balstīta uz kvantu  fiziku un zinātniski izstrādāta metodoloģija, kas balstās uz senām zināšanām.

SCENAR/NER terapeita uzdevums ir vislabākajā veidā apvienot šīs unikālās ierīces un metodoloģijas iespējas, sekojot jaunākajām tendencēm.

SCENAR/NER iedarbība nerada izmaiņas normāli funkcionējošam organismam.

Kādi ir SCENAR/NER efekti?

 1. Atbrīvo no dažāda veida sāpēm;

 2. Ievērojami uzlabo vispārējo organisma stāvokli, paaugstinot adaptīvās jaudas;

 3. Funkcionālo traucējumu normalizācija;

 4. Pataloģisko procesu samazinājums;

 5. Pretsāpju efekts, analgētiķis;

 6. Pretiekaisuma efekts;

 7. Anti-alerģētisks;

 8. Tūskas likvidācija;

 9. Asinsvadu un asinsrades normalizācija;

 10. Vielmaiņas procesu normalizācija;

 11. Atbrīvo no emocionālā diskomforta;

 12. Uzlabo endokrīno  un hormonālo sistēmu;

 13. Uzlabo miegu, enerģiju, vitalitāti.