Screen Shot 2020-04-26 at 21.04.03.png

PAR VEIKALU

SIA "ML Dvīņi" ir stabils ģimenes uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi. Uzņēmumam attīstoties tika pieņemts lēmums 2002.gada 24.decembrī sadarbībā ar SIA "ELVI grupa" uz franšīzes pamata atvērt mazumtirdzniecības veikalu "ELVI", Ventspilī, Robežu ielā 202a. Veikalā var iegādāties pārtikas un saimniecības preces.

Veikala darbību nodrošina profesionāla 6 cilvēku komanda, kura gandrīz nav mainījusies no pašiem darbības pirmsākumiem. Tas pierāda uzņēmuma stabilitāti un uzticamību.

   

Veikalu tīkls ELVI darbojas pēc franšīzes principa, kurā apvienojušies spēcīgākie vietējie mazumtirgotāji visā Latvijā. Franšīzes vadību nodrošina SIA "Elvi Latvija". Sadarbībā ar šā uzņēmuma speciālistiem, tiek nodrošināts efektīvs mārketings, reklamēšanās iespējas, vienots preču iepirkuma darbs, kvalitatīvs IT pakalpojums un tirdzniecības konsultācijas, kas ir būtisks atbalsts veikala ikdienas darbā.

Zīmola saukli "Par savējiem" uzņēmums maksimāli iedzīvina ikdienas darbībā piedāvājot klientiem un vietējiem iedzīvotājiem daudz dažādu preču atlaides un lojalitātes programmas.